KONKURS

Nasze Przedszkole bierze udział w projekcie edukacyjno-pomocowych UNICEF – akcji WSZYSTKIE KOLORY ŚWIATA. Dzieci wraz ze swymi rodzicami, babciami, dziadkami, przyjaciółmi i nauczycielami stworzyły cudowne laleczki, które mają moc pomagania. Spośród wielu przepięknych lal wybraliśmy jedną, która bierze udział w konkursie UNICEF na „NAJBARDZIEJ ORYGINALNĄ LALECZKĘ”. Nagrodą jest koncert Majki Jeżowskiej – Ambasador Dobrej Woli UNICEF dla zwycięskiej placówki.

Konkurs będzie prowadzony za pośrednictwem strony konkursowej wszystkiekoloryswiata.unicef.pl  , korzystanie z której wymaga posiadania osobistego profilu na portalu społecznościowym Facebook. W czasie trwania konkursu, użytkownicy, którzy chcą oddać głos na wybraną laleczkę, muszą wejść na stronę konkursową, wybrać konkretne zdjęcie laleczki i oddać głos, logując się na swoje konto na Facebooku. Strona konkursowa została specjalnie zaprojektowana dla Stowarzyszenia UNICEF Polska na potrzeby konkursu. Głosowanie wymaga potwierdzenia wyrażenia zgody na udostępnienie swoich danych z konta profilowego Facebooka. Dane użytkowników strony konkursowej nie będą przetwarzane po zakończeniu Konkursu. Zdjęcia laleczek na stronie konkursowej zamieszczone są w losowej kolejności. Każdy może wyszukać laleczkę reprezentującą nasze Przedszkole stosując dostępne filtry np. wyszukiwanie po nazwie miejscowości. Każdy użytkownik portalu społecznościowego Facebook może oddać tylko jeden głos na wybraną laleczkę ze swojego konta. Oddanie głosu odbywa się poprzez kliknięcia oznaczonego miejsca do oddania głosu pod zdjęciem. Głos można oddać tylko po powiększeniu wybranego zdjęcia laleczki. Konkurs wygrywa ta placówka, na laleczkę której zostanie oddanych najwięcej głosów do chwili zakończenia konkursu. Głosowanie trwa od 10.03.2022 r. od godziny 11.00 do 18.03.2022 r. do godziny 11.00.

Dziękujemy za każdy oddany głos.