UWAGA ! REKRUTACJA !

Zapisy do przedszkola rozpoczynają się od 21 lutego do 11 marca 2022r. Wnioski o przyjęcie dziecka do przedszkola, oraz oświadczenia można pobrać ze strony internetowej przedszkola https://przedszkole4sloneczko.pl/ lub bezpośrednio w placówce.

Wypełniony wniosek wraz z oświadczeniami (wersja papierowa) należy złożyć bezpośrednio w wybranej placówce:

przy  ul. Kusocińskiego 11 lub  Kusocińskiego 24.

Wymagane dokumenty wrzucamy do przygotowanej skrzyni w holu przedszkola. Harmonogram czynności oraz terminy w postępowaniu rekrutacyjnym do przedszkoli określa załącznik nr 1 do Zarządzenia nr 9/2022 Prezydenta Miasta Inowrocławia z dnia 21 stycznia 2022 r. Dostępny /TUTAJ/

Kryteria na rok szkolny 2022/2023 brane pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym i postępowaniu uzupełniającym do przedszkoli publicznych. Dostępne /TUTAJ/

Rodzice , których dzieci w obecnym roku szkolnym /2021/2022/ korzystają z wychowania przedszkolnego , składają u dyrektora przedszkola deklarację o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego przez ich dziecko w roku szkolnym 2022/2023, w terminie do 8 lutego. Deklarację otrzymają Państwo od nauczyciela grupy.

Wnioski o przyjęcie do przedszkola oraz wymagane oświadczenia dostępne będą do pobrania od 14.02.2021 r.